КАМПАНИЯ В ДЕЙСТВИИ
Школы более чем в 20 странах по всему миру работают вместе, чтобы построить сообщество, в котором миллионы детей имеют одну глобальную миссию — спасти своих бабушек и дедушек.
РЕЙТИНГОВАЯ ТАБЛИЦА
Может ли ваш ребенок и его школа быть одним из ведущих Героев М.О.З.Г. 4,5 в мире?
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
МИРОВОЙ РЕКОРД
Вы бы хотели помочь нам установить мировой рекорд для книги рекордов Гиннесса?
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
СТРАНИЦА СООБЩЕСТВА
Найди вдохновение в историях обычных людей, которые творят чудеса в жизни других.
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
ЭЛЕКТРОННЫЕ КНИГИ
На этом веб-сайте есть пять интерактивных электронных книг, которые помогут вам направлять детей в рамках прохождения обучения на Героев М.О.З.Г. 4,5.
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
РЕЙТИНГОВАЯ ТАБЛИЦА
В нашем списке лидеров показаны все замечательные школы, участвующие в кампании.
Дети могут помочь своим классам и школе подняться выше в таблице лидеров, зарабатывая баллы за «обучение» своих родителей в разделе Basecamp, заполнив электронные книги и побив свой личный рекорд в онлайн-играх. Каждый отдельный балл каждого ребенка накапливается в соответствующем классе и в школе, так что давайте займемся этим!
ФИЛЬТР:
НОМЕРУЧЕБНОЕ ЗАВЕДЕНИЕСТРАНАГОРОДОЧКИ
1
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 15910313
2
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 8470281
3
Старововчинецький ліцей Чернівці 7291337
4
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 4736589
5
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 3604559
6
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 3583545
7
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 3319877
8
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 2717969
9
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 2230419
10
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 1838129
11
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 1790327
12
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 1701962
13
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 1694174
14
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 1657484
15
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 1502345
16
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 1491283
17
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 1486265
18
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 1442217
19
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 1407541
20
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 1346941
21
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 1333629
22
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 1296366
23
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 1261921
24
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 1188848
25
"Saulė" Joniškis 1186667
26
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 1179892
27
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 1148482
28
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 1138048
29
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 1131335
30
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 1102538
31
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 1088516
32
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1025111
33
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 1012700
34
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 988858
35
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 982988
36
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 979615
37
SP Wydminy Wydminy 969378
38
Ceip Francisco Valdés Don Benito 965350
39
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 942172
40
ZŠ Obyce Obyce 915488
41
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 898199
42
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 896694
43
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 877518
44
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 870337
45
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 867600
46
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 853555
47
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 853353
48
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 825092
49
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 822734
50
ZŠ Mierová 46 Bratislava 822491
51
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 810463
52
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 805043
53
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 792554
54
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 781422
55
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 779837
56
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 775141
57
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 742731
58
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 738970
59
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 730920
60
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 717775
61
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 716081
62
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 714954
63
CEIP Alba Plata Cáceres 711385
64
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 704864
65
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 701213
66
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 697573
67
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 663652
68
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 661912
69
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 660625
70
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 654913
71
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 644080
72
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 642034
73
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 636058
74
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 635948
75
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 633984
76
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 632623
77
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 631045
78
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 614432
79
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 612664
80
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 600228
81
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 584434
82
Орелецька гімназія Село Орелець 577777
83
ICS Da Vinci Cornaredo 566526
84
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 549425
85
Midgard School Kyiv 537891
86
Vaalpark Primary Sasolburg 535112
87
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 535010
88
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 534754
89
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 534329
90
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 528704
91
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 526300
92
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 520404
93
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 516708
94
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 509484
95
CEIP MIRAMAR San Fernando 507413
96
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 507155
97
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 488307
98
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 487689
99
Zssmš Margecany Margecany 486403
100
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 481800
101
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 478088
102
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 457191
103
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 451651
104
Зороківський ліцей С. Зороків, 450708
105
Základná škola Rudňany Rudňany 445798
106
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 444637
107
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 438608
108
Заставнівська гімназія Заставна 438358
109
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 428115
110
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 426070
111
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 424694
103
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 422482
113
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 420214
114
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 419004
115
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 416016
116
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 415899
117
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 403586
118
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 402308
119
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 384704
120
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 379866
121
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 379862
122
Бурштинський НВК м. Бурштин 379266
123
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 371440
124
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 369356
125
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 367422
126
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 367064
127
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 363077
128
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 359188
129
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 358934
130
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 357246
131
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 356691
132
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 344351
133
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 343920
134
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 342790
135
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 342590
136
Základná škola v Kriváni Kriváň 342136
137
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 342076
138
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 340266
139
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 338854
140
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 335130
141
Materská škola Zohor Zohor 331478
142
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 328122
143
Materská škola, Kysucká 9 Senec 327306
144
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 322194
145
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 321820
146
Colegio Pozo Nuevo Rota 308300
147
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 305392
148
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 297888
149
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 296538
150
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 294670
151
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 293452
152
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 288046
153
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 277244
154
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 276547
155
MŠ Osloboditeľov Humenné 271240
156
Colégio João Paulo II Braga 269508
157
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 268332
158
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 267976
159
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 265792
160
Henkel škôlka Bratislava 261794
161
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 261676
162
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 256278
163
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 252704
164
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 251410
165
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 250848
166
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 250028
167
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 241984
168
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 237506
169
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 237370
170
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 237340
171
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 237264
172
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 232725
173
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 230872
174
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 229736
175
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 227332
176
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 227314
177
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 227046
178
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 224220
179
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 220990
180
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 219202
181
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 218036
182
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 216498
183
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
184
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 213186
185
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 211398
186
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 211098
187
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 209444
188
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 206076
189
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 203834
190
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 195498
191
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 193596
192
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 189550
193
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 182544
194
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 180822
195
Rallim Prep Cape Town 178370
196
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 177104
197
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 175902
198
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 175528
199
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 171410
200
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 167716
201
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 166044
202
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 165586
203
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 161370
204
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 161306
205
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 160452
206
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 159208
207
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 158250
208
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 157760
209
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 157594
210
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 157260
211
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 155690
212
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 155160
213
Colegio Almedina Córdoba 151390
214
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 150456
215
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 148764
216
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 148444
217
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 147758
218
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 145746
219
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 144298
220
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 144226
221
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 143862
222
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 142904
223
Materská škola Štrba Štrba 142386
224
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 142134
225
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 141984
226
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 139540
227
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 139510
228
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 139331
229
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 139096
230
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 138710
231
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 138148
232
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 136996
233
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 136532
234
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 135884
235
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 134894
236
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 134724
237
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 134272
238
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 134012
239
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 131660
240
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 131384
241
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 130946
242
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 130616
243
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 130148
244
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 129648
245
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 129014
246
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 127020
247
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 126948
248
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 126080
249
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 122784
250
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 122364
251
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 120530
252
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 119394
253
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 117840
254
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 117556
255
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 116278
256
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 114246
257
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 114126
258
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 112870
259
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 112734
260
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 112688
261
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 111798
262
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 111628
263
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 110054
264
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 109654
265
Duhova škôlka Bratislava 109648
266
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
267
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 109526
268
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 106738
269
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 106322
270
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 104754
271
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 104094
272
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 103836
273
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 103675
274
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 103528
275
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 103326
276
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 102774
277
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 102412
278
Ліцей №66 ЛМР Львів 100096
279
ЗОШ 21 Хмельницький 99982
280
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
281
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 97940
282
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 97882
283
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 97356
284
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 97314
285
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 96914
286
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 96356
287
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 96218
288
CEIP CERVANTES ALANGE 96046
289
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 95878
290
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 95760
291
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 95630
292
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 95414
293
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 95155
294
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 95153
295
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 94532
296
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 94278
297
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 94030
298
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 93836
299
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 92527
300
EB1 do Painho Rua das Escolas 91664
301
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 91588
302
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 91394
303
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 90414
304
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 90347
305
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 89570
306
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 88422
307
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 87978
308
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87964
309
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 87854
310
CEIP Puente Real Badajoz 87798
311
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 87190
312
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 86110
313
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 84892
314
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 84834
315
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 84746
316
СУ Васил Левски 83920
317
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 83154
318
Одеський НВК 13 Одеса 82674
319
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 81490
320
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 81316
321
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 81002
322
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 79226
323
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 79168
324
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 78806
325
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 78760
326
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 78600
327
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 78124
328
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 77988
329
Materská škola 1.mája Zvolen 77090
330
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 76778
331
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 76716
332
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 76710
333
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 76508
334
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 76076
335
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 75958
336
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 74862
337
Școala Gimnazială Nr. 126 București 74652
338
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 74250
339
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 74046
340
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 73926
341
C.D Santa María Micaela Granada 73646
342
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 73172
343
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 72662
344
Kingsway Park Public School 72600
345
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 72482
346
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 72446
347
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 72245
348
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 71949
349
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 71661
350
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 71452
351
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 71330
352
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 71068
353
Colégio Mackenzie Uberlandia 70703
354
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 69706
355
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 69706
356
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 69624
357
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 69564
358
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 69424
359
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 69405
360
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 69011
361
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 68618
362
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 68048
363
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 68016
364
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 67938
365
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 67564
366
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 67456
367
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 67426
368
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 67192
369
Гірський НВК с. Гірське 67022
370
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 66724
371
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 66280
372
Войнилівський ліцей Войнилів 66066
373
Gimnaziala Cocoresti colt 65928
374
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 65438
375
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 65267
376
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 65204
377
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 65177
378
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 65074
379
65000
380
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 64732
381
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 64678
382
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 64320
383
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 64246
384
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 64160
385
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 64038
386
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 63919
387
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 63782
388
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 63709
389
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 63470
390
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 63436
391
Полтавський НВК №36 Полтава 62786
392
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 62708
393
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 62452
394
Березинський НВК пгт Березине 61680
395
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 61296
396
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 61266
397
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
398
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 61162
399
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 60442
400
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
401
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 60278
402
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 60184
403
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 59766
404
Woodcrest Public School 59400
405
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 59100
406
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 59080
407
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 58866
408
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 58530
409
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
410
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 58296
411
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 58002
412
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57658
413
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
414
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 57498
415
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 57182
416
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 57130
417
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 56851
418
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 56782
419
Przedszkole nr 52 Lublin 55780
420
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 55200
421
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 54930
422
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 54843
423
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 54500
424
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 53714
425
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 53030
426
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 52100
427
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 52080
428
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 51796
429
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 51522
430
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 51352
431
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 51000
432
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 49902
433
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 49890
434
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 49803
435
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 49678
436
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 49180
437
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 49090
438
Základná škola Trebišov 48966
439
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 48928
440
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 48870
441
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 48820
442
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 48682
443
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
444
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 48499
445
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 47884
446
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 47669
447
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 47650
448
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 47644
449
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 47420
450
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 47380
451
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 47348
452
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 47110
453
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 46920
454
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 46800
455
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 46608
456
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 46540
457
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 45960
458
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 45940
459
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 45898
460
CEIP TRAJANO MÉRIDA 45800
461
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 45800
462
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 45630
463
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 45560
464
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 44600
465
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 43600
466
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 43320
467
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 42800
468
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 42512
469
Colegio Argantonio Cádiz 41800
470
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 41800
471
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 41600
472
41400
473
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 41400
474
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 41200
475
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 40510
476
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40500
477
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 40406
478
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 40200
479
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 40180
480
Skukuza ECD Centre Skukuza 40000
481
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 40000
482
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 40000
483
ZŠ Pugačevova Humenné 39875
484
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 39748
485
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 39588
486
Gradinita nr.7 Bucuresti 39586
487
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 39266
488
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 39208
489
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 38754
490
38700
491
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 38616
492
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 38600
493
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 38564
494
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
495
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 37784
496
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 37686
497
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 37342
498
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 37000
499
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
500
Одеська ЗОШ#26 Одеса 36870
501
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 36600
502
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 36400
503
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 36000
504
Griswold Youth Center Jewett City 35800
505
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 35400
506
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
507
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 35400
508
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 35300
509
Grădinița ”Licurici” București 35260
510
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 35200
511
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 35200
512
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35200
513
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 35200
514
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 35180
515
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 35000
516
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 35000
517
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 35000
518
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 35000
519
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 35000
520
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
521
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
522
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 35000
523
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 35000
524
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 34886
525
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
526
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 34480
527
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 34298
528
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 34234
529
34020
530
139 ОУ "Захарий Круша" София 33740
531
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 33462
532
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 33440
533
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 33276
534
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 33236
535
EB Mamodeiro Aveiro 33000
536
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 32768
537
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 32600
538
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 32548
539
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 32540
540
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 32386
541
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 32160
542
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 31500
543
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 31240
544
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 31180
545
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 31000
546
ЦР Студія Щастя Ужгород 31000
547
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 30800
548
Materská škola Žehra 10 30800
549
школа №248 Tashkent 30800
550
Best School Grosswinternheim 30800
551
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 30795
552
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 30400
553
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 30400
554
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 30400
555
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 30400
556
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 30400
557
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 30200
558
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 30200
559
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 30200
560
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 30200
561
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 30200
562
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 30200
563
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 30200
564
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 30100
565
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 30100
566
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 30000
567
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
568
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 30000
569
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 30000
570
Scoala generala nr 1 București 30000
571
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 30000
572
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 30000
573
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 30000
574
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 30000
575
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 30000
576
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 30000
577
Ecole Gron Morgan Public School 29880
578
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 29780
579
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 28984
580
ЗОШ№3 Рівне 28720
581
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 28200
582
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 27917
583
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 27800
584
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 27800
585
Stone House Elliot 27458
586
Лубенський НВК 9 Лубни 27000
587
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 27000
588
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 26800
589
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26600
590
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 26600
591
26600
592
Test School Test 26600
593
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 26400
594
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 26400
595
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 26400
596
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 26300
597
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 26200
598
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 26200
599
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 26100
600
Stone House Elliot 26100
601
гімназія симоненка львів 26000
602
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 26000
603
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 26000
604
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 26000
605
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 26000
606
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 26000
607
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 26000
608
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 26000
609
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 26000
610
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
611
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 26000
612
Materská škola Lienka Veľké Orvište 25800
613
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 25800
614
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 25800
615
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 25800
616
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 25800
617
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25800
618
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 25800
619
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25800
620
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25800
621
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25600
622
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 103 BUCURESTI 25600
623
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
624
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 25600
625
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 25600
626
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 25600
627
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 25500
628
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 25500
629
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 25400
630
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 25400
631
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 25400
632
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 25400
633
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 25400
634
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25400
635
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 25400
636
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 25300
637
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 25200
638
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 25200
639
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 25200
640
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 25200
641
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 25200
642
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 25200
643
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
644
SMŠ AKADEMIK Košice 25200
645
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 25200
646
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 25200
647
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
648
test test 25200
649
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 25200
650
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 25200
651
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25200
652
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 25200
653
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 25200
654
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25200
655
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 25200
656
Școala Gimnazială Nr. 96 București 25200
657
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 25200
658
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
659
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
660
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25200
661
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 25200
662
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
663
Горішненський ліцей с. Горішнє 25200
664
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 25200
665
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 25200
666
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 25200
667
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 25200
668
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 25200
669
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25200
670
Ліцей "Інтелект" Львів 25100
671
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 25100
672
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25100
673
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 25100
674
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 25000
675
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 25000
676
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 25000
677
Сімерський ДНЗ Село Сімер 25000
678
Gimnazială nr 188 Bucuresti 25000
679
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 25000
680
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 25000
681
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 25000
682
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 25000
683
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 25000
684
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 25000
685
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
686
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 25000
687
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 25000
688
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 25000
689
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 25000
690
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
691
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
692
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
693
Обтівський ліцей с Обтове 25000
694
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 25000
695
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 25000
696
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 25000
697
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 25000
698
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 25000
699
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 25000
700
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 25000
701
Thinkglobal Lviv Львів 25000
702
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 25000
703
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
704
Základná škola Blatné Blatné 25000
705
Základná škola Ilava 25000
706
CDP: Santo Domingo Granada 25000
707
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 25000
708
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 25000
709
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 25000
710
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 25000
711
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 25000
712
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 25000
713
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 25000
714
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 25000
715
Судилківський ліцей с.Судилків 25000
716
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 25000
717
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 25000
718
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 25000
719
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
720
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 25000
721
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
722
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
723
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
724
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 25000
725
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 25000
726
La Salle San Rafael Madrid 25000
727
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 25000
728
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 25000
729
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 25000
730
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 25000
731
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 25000
732
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 25000
733
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 25000
734
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
735
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
736
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 25000
737
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
738
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
739
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 25000
740
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
741
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
742
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
743
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 25000
744
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
745
Escola Gracia Prueba Barcelona 25000
746
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 25000
747
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 25000
748
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 25000
749
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 25000
750
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 25000
751
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 25000
752
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 25000
753
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 25000
754
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 25000
755
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 25000
756
Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
757
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 25000
758
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 25000
759
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 25000
760
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
761
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 25000
762
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 25000
763
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 25000
764
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 25000
765
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 25000
766
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
767
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 25000
768
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 25000
769
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 25000
770
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 25000
771
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
772
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 25000
773
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 25000
774
Základná škola Košice 25000
775
test test 25000
776
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 25000
777
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
778
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
779
CEIP GUADIANA BADAJOZ 25000
780
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
781
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 25000
782
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
783
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
784
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 25000
785
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
786
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 25000
787
25000
788
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 25000
789
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
790
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 25000
791
25000
792
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
793
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 25000
794
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 25000
795
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
796
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 25000
797
test test 25000
798
Спеціалізована школа №210 Київ 25000
799
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
800
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
801
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 25000
802
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 25000
803
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
804
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 25000
805
Școala Tudor Arghezi București București 25000
806
the best hight shool Towt 25000
807
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 25000
808
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 25000
809
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
810
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
811
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
812
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
813
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 25000
814
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 25000
815
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 25000
816
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 25000
817
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 25000
818
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 25000
819
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
820
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
821
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 24870
822
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 24480
823
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 23880
824
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 23640
825
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 22340
826
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 21400
827
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20800
828
Onelink Test School 20800
829
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20700
830
20600
831
Základná škola Bratislava 20500
832
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20500
833
ТЕСТ за училище София 20500
834
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20500
835
Onelink Test School 20400
836
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20400
837
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20400
838
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20400
839
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
840
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20300
841
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20300
842
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20300
843
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20200
844
Шепарівцівська гімназія Коломия 20200
845
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20200
846
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20200
847
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20200
848
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20200
849
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20200
850
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
851
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20100
852
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20100
853
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20100
854
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20100
855
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
856
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20100
857
grape bajkalska 22 20100
858
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20100
859
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
860
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20100
861
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20100
862
Materská škola Žehra 10 20100
863
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20100
864
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20100
865
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20100
866
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20100
867
Lučenec 20000
868
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
869
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
870
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
871
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
872
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
873
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
874
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
875
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
876
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
877
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
878
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
879
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
880
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
881
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
882
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
883
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
884
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
885
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
886
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
887
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
888
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
889
Algonquin Avenue Public School 20000
890
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
891
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
892
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
893
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
894
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
895
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
896
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
897
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
898
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
899
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
900
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
901
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
902
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
903
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
904
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
905
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
906
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
907
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
908
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
909
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
910
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
911
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
912
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
913
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
914
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
915
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
916
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
917
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
918
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
919
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
920
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
921
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
922
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
923
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
924
Materská škola Holčíkovce 20000
925
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
926
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
927
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
928
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
929
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
930
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
931
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
932
SP6 Ustroń Ustroń 20000
933
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
934
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
935
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
936
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
937
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
938
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
939
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
940
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
941
Amor de Dios CÁDIZ 20000
942
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
943
ЗОШ№3 Рівне 20000
944
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
945
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
946
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
947
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
НОМЕРУЧЕБНОЕ ЗАВЕДЕНИЕСТРАНАГОРОДОЧКИ
1
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 15910313
2
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 8470281
3
Старововчинецький ліцей Чернівці 7291337
4
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 4736589
5
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 3604559
6
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 3583545
7
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 3319877
8
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 2717969
9
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 2230419
10
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 1838129
11
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 1790327
12
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 1701962
13
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 1694174
14
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 1657484
15
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 1502345
16
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 1491283
17
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 1486265
18
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 1442217
19
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 1407541
20
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 1346941
21
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 1333629
22
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 1296366
23
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 1261921
24
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 1188848
25
"Saulė" Joniškis 1186667
26
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 1179892
27
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 1148482
28
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 1138048
29
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 1131335
30
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 1102538
31
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 1088516
32
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1025111
33
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 1012700
34
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 988858
35
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 982988
36
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 979615
37
SP Wydminy Wydminy 969378
38
Ceip Francisco Valdés Don Benito 965350
39
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 942172
40
ZŠ Obyce Obyce 915488
41
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 898199
42
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 896694
43
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 877518
44
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 870337
45
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 867600
46
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 853555
47
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 853353
48
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 825092
49
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 822734
50
ZŠ Mierová 46 Bratislava 822491
51
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 810463
52
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 805043
53
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 792554
54
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 781422
55
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 779837
56
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 775141
57
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 742731
58
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 738970
59
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 730920
60
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 717775
61
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 716081
62
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 714954
63
CEIP Alba Plata Cáceres 711385
64
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 704864
65
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 701213
66
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 697573
67
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 663652
68
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 661912
69
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 660625
70
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 654913
71
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 644080
72
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 642034
73
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 636058
74
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 635948
75
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 633984
76
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 632623
77
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 631045
78
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 614432
79
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 612664
80
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 600228
81
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 584434
82
Орелецька гімназія Село Орелець 577777
83
ICS Da Vinci Cornaredo 566526
84
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 549425
85
Midgard School Kyiv 537891
86
Vaalpark Primary Sasolburg 535112
87
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 535010
88
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 534754
89
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 534329
90
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 528704
91
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 526300
92
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 520404
93
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 516708
94
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 509484
95
CEIP MIRAMAR San Fernando 507413
96
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 507155
97
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 488307
98
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 487689
99
Zssmš Margecany Margecany 486403
100
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 481800
101
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 478088
102
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 457191
103
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 451651
104
Зороківський ліцей С. Зороків, 450708
105
Základná škola Rudňany Rudňany 445798
106
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 444637
107
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 438608
108
Заставнівська гімназія Заставна 438358
109
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 428115
110
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 426070
111
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 424694
103
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 422482
113
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 420214
114
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 419004
115
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 416016
116
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 415899
117
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 403586
118
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 402308
119
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 384704
120
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 379866
121
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 379862
122
Бурштинський НВК м. Бурштин 379266
123
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 371440
124
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 369356
125
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 367422
126
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 367064
127
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 363077
128
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 359188
129
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 358934
130
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 357246
131
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 356691
132
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 344351
133
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 343920
134
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 342790
135
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 342590
136
Základná škola v Kriváni Kriváň 342136
137
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 342076
138
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 340266
139
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 338854
140
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 335130
141
Materská škola Zohor Zohor 331478
142
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 328122
143
Materská škola, Kysucká 9 Senec 327306
144
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 322194
145
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 321820
146
Colegio Pozo Nuevo Rota 308300
147
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 305392
148
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 297888
149
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 296538
150
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 294670
151
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 293452
152
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 288046
153
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 277244
154
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 276547
155
MŠ Osloboditeľov Humenné 271240
156
Colégio João Paulo II Braga 269508
157
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 268332
158
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 267976
159
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 265792
160
Henkel škôlka Bratislava 261794
161
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 261676
162
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 256278
163
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 252704
164
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 251410
165
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 250848
166
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 250028
167
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 241984
168
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 237506
169
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 237370
170
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 237340
171
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 237264
172
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 232725
173
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 230872
174
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 229736
175
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 227332
176
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 227314
177
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 227046
178
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 224220
179
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 220990
180
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 219202
181
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 218036
182
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 216498
183
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 213450
184
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 213186
185
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 211398
186
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 211098
187
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 209444
188
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 206076
189
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 203834
190
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 195498
191
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 193596
192
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 189550
193
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 182544
194
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 180822
195
Rallim Prep Cape Town 178370
196
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 177104
197
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 175902
198
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 175528
199
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 171410
200
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 167716
201
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 166044
202
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 165586
203
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 161370
204
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 161306
205
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 160452
206
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 159208
207
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 158250
208
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 157760
209
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 157594
210
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 157260
211
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 155690
212
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 155160
213
Colegio Almedina Córdoba 151390
214
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 150456
215
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 148764
216
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 148444
217
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 147758
218
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 145746
219
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 144298
220
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 144226
221
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 143862
222
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 142904
223
Materská škola Štrba Štrba 142386
224
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 142134
225
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 141984
226
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 139540
227
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 139510
228
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 139331
229
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 139096
230
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 138710
231
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 138148
232
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 136996
233
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 136532
234
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 135884
235
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 134894
236
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 134724
237
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 134272
238
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 134012
239
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 131660
240
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 131384
241
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 130946
242
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 130616
243
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 130148
244
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 129648
245
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 129014
246
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 127020
247
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 126948
248
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 126080
249
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 122784
250
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 122364
251
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 120530
252
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 119394
253
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 117840
254
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 117556
255
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 116278
256
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 114246
257
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 114126
258
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 112870
259
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 112734
260
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 112688
261
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 111798
262
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 111628
263
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 110054
264
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 109654
265
Duhova škôlka Bratislava 109648
266
Präsident Mohr Schule Ingelheim 109570
267
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 109526
268
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 106738
269
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 106322
270
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 104754
271
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 104094
272
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 103836
273
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 103675
274
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 103528
275
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 103326
276
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 102774
277
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 102412
278
Ліцей №66 ЛМР Львів 100096
279
ЗОШ 21 Хмельницький 99982
280
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 99378
281
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 97940
282
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 97882
283
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 97356
284
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 97314
285
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 96914
286
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 96356
287
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 96218
288
CEIP CERVANTES ALANGE 96046
289
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 95878
290
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 95760
291
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 95630
292
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 95414
293
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 95155
294
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 95153
295
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 94532
296
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 94278
297
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 94030
298
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 93836
299
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 92527
300
EB1 do Painho Rua das Escolas 91664
301
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 91588
302
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 91394
303
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 90414
304
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 90347
305
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 89570
306
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 88422
307
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 87978
308
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 87964
309
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 87854
310
CEIP Puente Real Badajoz 87798
311
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 87190
312
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 86110
313
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 84892
314
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 84834
315
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 84746
316
СУ Васил Левски 83920
317
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 83154
318
Одеський НВК 13 Одеса 82674
319
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 81490
320
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 81316
321
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 81002
322
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 79226
323
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 79168
324
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 78806
325
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 78760
326
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 78600
327
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 78124
328
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 77988
329
Materská škola 1.mája Zvolen 77090
330
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 76778
331
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 76716
332
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 76710
333
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 76508
334
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 76076
335
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 75958
336
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 74862
337
Școala Gimnazială Nr. 126 București 74652
338
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 74250
339
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 74046
340
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 73926
341
C.D Santa María Micaela Granada 73646
342
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 73172
343
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 72662
344
Kingsway Park Public School 72600
345
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 72482
346
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 72446
347
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 72245
348
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 71949
349
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 71661
350
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 71452
351
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 71330
352
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 71068
353
Colégio Mackenzie Uberlandia 70703
354
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 69706
355
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 69706
356
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 69624
357
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 69564
358
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 69424
359
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 69405
360
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 69011
361
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 68618
362
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 68048
363
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 68016
364
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 67938
365
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 67564
366
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 67456
367
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 67426
368
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 67192
369
Гірський НВК с. Гірське 67022
370
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 66724
371
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 66280
372
Войнилівський ліцей Войнилів 66066
373
Gimnaziala Cocoresti colt 65928
374
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 65438
375
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 65267
376
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 65204
377
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 65177
378
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 65074
379
65000
380
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 64732
381
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 64678
382
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 64320
383
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 64246
384
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 64160
385
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 64038
386
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 63919
387
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 63782
388
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 63709
389
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 63470
390
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 63436
391
Полтавський НВК №36 Полтава 62786
392
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 62708
393
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 62452
394
Березинський НВК пгт Березине 61680
395
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 61296
396
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 61266
397
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 61200
398
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 61162
399
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 60442
400
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 60414
401
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 60278
402
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 60184
403
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 59766
404
Woodcrest Public School 59400
405
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 59100
406
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 59080
407
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 58866
408
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 58530
409
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 58426
410
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 58296
411
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 58002
412
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 57658
413
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 57536
414
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 57498
415
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 57182
416
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 57130
417
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 56851
418
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 56782
419
Przedszkole nr 52 Lublin 55780
420
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 55200
421
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 54930
422
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 54843
423
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 54500
424
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 53714
425
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 53030
426
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 52100
427
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 52080
428
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 51796
429
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 51522
430
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 51352
431
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 51000
432
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 49902
433
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 49890
434
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 49803
435
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 49678
436
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 49180
437
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 49090
438
Základná škola Trebišov 48966
439
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 48928
440
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 48870
441
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 48820
442
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 48682
443
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 48682
444
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 48499
445
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 47884
446
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 47669
447
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 47650
448
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 47644
449
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 47420
450
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 47380
451
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 47348
452
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 47110
453
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 46920
454
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 46800
455
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 46608
456
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 46540
457
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 45960
458
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 45940
459
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 45898
460
CEIP TRAJANO MÉRIDA 45800
461
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 45800
462
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 45630
463
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 45560
464
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 44600
465
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 43600
466
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 43320
467
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 42800
468
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 42512
469
Colegio Argantonio Cádiz 41800
470
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 41800
471
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 41600
472
41400
473
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 41400
474
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 41200
475
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 40510
476
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 40500
477
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 40406
478
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 40200
479
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 40180
480
Skukuza ECD Centre Skukuza 40000
481
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 40000
482
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 40000
483
ZŠ Pugačevova Humenné 39875
484
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 39748
485
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 39588
486
Gradinita nr.7 Bucuresti 39586
487
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 39266
488
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 39208
489
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 38754
490
38700
491
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 38616
492
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 38600
493
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 38564
494
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 38150
495
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 37784
496
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 37686
497
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 37342
498
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 37000
499
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 36894
500
Одеська ЗОШ#26 Одеса 36870
501
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 36600
502
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 36400
503
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 36000
504
Griswold Youth Center Jewett City 35800
505
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 35400
506
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 35400
507
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 35400
508
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 35300
509
Grădinița ”Licurici” București 35260
510
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 35200
511
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 35200
512
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 35200
513
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 35200
514
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 35180
515
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 35000
516
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 35000
517
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 35000
518
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 35000
519
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 35000
520
Przedszkole nr 8 Chorzów 35000
521
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 35000
522
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 35000
523
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 35000
524
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 34886
525
Mariehamn Primary School Mariehamn 34848
526
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 34480
527
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 34298
528
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 34234
529
34020
530
139 ОУ "Захарий Круша" София 33740
531
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 33462
532
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 33440
533
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 33276
534
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 33236
535
EB Mamodeiro Aveiro 33000
536
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 32768
537
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 32600
538
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 32548
539
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 32540
540
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 32386
541
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 32160
542
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 31500
543
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 31240
544
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 31180
545
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 31000
546
ЦР Студія Щастя Ужгород 31000
547
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 30800
548
Materská škola Žehra 10 30800
549
школа №248 Tashkent 30800
550
Best School Grosswinternheim 30800
551
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 30795
552
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 30400
553
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 30400
554
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 30400
555
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 30400
556
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 30400
557
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 30200
558
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 30200
559
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 30200
560
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 30200
561
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 30200
562
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 30200
563
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 30200
564
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 30100
565
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 30100
566
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 30000
567
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 30000
568
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 30000
569
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 30000
570
Scoala generala nr 1 București 30000
571
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 30000
572
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 30000
573
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 30000
574
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 30000
575
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 30000
576
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 30000
577
Ecole Gron Morgan Public School 29880
578
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 29780
579
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 28984
580
ЗОШ№3 Рівне 28720
581
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 28200
582
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 27917
583
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 27800
584
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 27800
585
Stone House Elliot 27458
586
Лубенський НВК 9 Лубни 27000
587
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 27000
588
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 26800
589
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 26600
590
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 26600
591
26600
592
Test School Test 26600
593
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 26400
594
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 26400
595
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 26400
596
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 26300
597
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 26200
598
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 26200
599
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 26100
600
Stone House Elliot 26100
601
гімназія симоненка львів 26000
602
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 26000
603
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 26000
604
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 26000
605
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 26000
606
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 26000
607
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 26000
608
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 26000
609
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 26000
610
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 26000
611
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 26000
612
Materská škola Lienka Veľké Orvište 25800
613
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 25800
614
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 25800
615
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 25800
616
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 25800
617
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25800
618
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 25800
619
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25800
620
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25800
621
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 25600
622
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 103 BUCURESTI 25600
623
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 25600
624
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 25600
625
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 25600
626
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 25600
627
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 25500
628
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 25500
629
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 25400
630
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 25400
631
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 25400
632
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 25400
633
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 25400
634
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 25400
635
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 25400
636
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 25300
637
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 25200
638
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 25200
639
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 25200
640
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 25200
641
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 25200
642
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 25200
643
Διαδικτυακή εφαρμογή 25200
644
SMŠ AKADEMIK Košice 25200
645
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 25200
646
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 25200
647
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 25200
648
test test 25200
649
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 25200
650
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 25200
651
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25200
652
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 25200
653
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 25200
654
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25200
655
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 25200
656
Școala Gimnazială Nr. 96 București 25200
657
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 25200
658
Lithuania Test School 1 Vilnius 25200
659
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 25200
660
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25200
661
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 25200
662
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25200
663
Горішненський ліцей с. Горішнє 25200
664
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 25200
665
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 25200
666
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 25200
667
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 25200
668
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 25200
669
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25200
670
Ліцей "Інтелект" Львів 25100
671
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 25100
672
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25100
673
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 25100
674
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 25000
675
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 25000
676
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 25000
677
Сімерський ДНЗ Село Сімер 25000
678
Gimnazială nr 188 Bucuresti 25000
679
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 25000
680
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 25000
681
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 25000
682
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 25000
683
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 25000
684
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 25000
685
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
686
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 25000
687
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 25000
688
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 25000
689
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 25000
690
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
691
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
692
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
693
Обтівський ліцей с Обтове 25000
694
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 25000
695
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 25000
696
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 25000
697
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 25000
698
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 25000
699
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 25000
700
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 25000
701
Thinkglobal Lviv Львів 25000
702
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 25000
703
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
704
Základná škola Blatné Blatné 25000
705
Základná škola Ilava 25000
706
CDP: Santo Domingo Granada 25000
707
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 25000
708
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 25000
709
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 25000
710
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 25000
711
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 25000
712
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 25000
713
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 25000
714
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 25000
715
Судилківський ліцей с.Судилків 25000
716
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 25000
717
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 25000
718
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 25000
719
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
720
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 25000
721
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
722
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
723
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 25000
724
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 25000
725
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 25000
726
La Salle San Rafael Madrid 25000
727
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 25000
728
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 25000
729
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 25000
730
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 25000
731
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 25000
732
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 25000
733
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 25000
734
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 25000
735
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 25000
736
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 25000
737
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 25000
738
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 25000
739
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 25000
740
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 25000
741
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 25000
742
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 25000
743
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 25000
744
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 25000
745
Escola Gracia Prueba Barcelona 25000
746
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 25000
747
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 25000
748
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 25000
749
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 25000
750
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 25000
751
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 25000
752
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 25000
753
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 25000
754
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 25000
755
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 25000
756
Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
757
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 25000
758
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 25000
759
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 25000
760
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
761
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 25000
762
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 25000
763
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 25000
764
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 25000
765
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 25000
766
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
767
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 25000
768
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 25000
769
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 25000
770
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 25000
771
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
772
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 25000
773
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 25000
774
Základná škola Košice 25000
775
test test 25000
776
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 25000
777
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
778
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 25000
779
CEIP GUADIANA BADAJOZ 25000
780
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 25000
781
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 25000
782
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 25000
783
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
784
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 25000
785
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 25000
786
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 25000
787
25000
788
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 25000
789
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 25000
790
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 25000
791
25000
792
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 25000
793
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 25000
794
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 25000
795
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
796
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 25000
797
test test 25000
798
Спеціалізована школа №210 Київ 25000
799
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 25000
800
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 25000
801
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 25000
802
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 25000
803
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 25000
804
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 25000
805
Școala Tudor Arghezi București București 25000
806
the best hight shool Towt 25000
807
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 25000
808
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 25000
809
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 25000
810
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 25000
811
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 25000
812
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 25000
813
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 25000
814
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 25000
815
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 25000
816
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 25000
817
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 25000
818
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 25000
819
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 25000
820
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
821
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 24870
822
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 24480
823
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 23880
824
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 23640
825
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 22340
826
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 21400
827
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20800
828
Onelink Test School 20800
829
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20700
830
20600
831
Základná škola Bratislava 20500
832
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20500
833
ТЕСТ за училище София 20500
834
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20500
835
Onelink Test School 20400
836
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20400
837
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20400
838
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20400
839
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20300
840
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20300
841
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20300
842
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20300
843
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20200
844
Шепарівцівська гімназія Коломия 20200
845
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20200
846
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20200
847
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20200
848
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20200
849
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20200
850
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20100
851
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20100
852
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20100
853
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20100
854
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20100
855
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20100
856
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20100
857
grape bajkalska 22 20100
858
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20100
859
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20100
860
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20100
861
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20100
862
Materská škola Žehra 10 20100
863
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20100
864
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20100
865
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20100
866
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20100
867
Lučenec 20000
868
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
869
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
870
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
871
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
872
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
873
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
874
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
875
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
876
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
877
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
878
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
879
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
880
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
881
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
882
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
883
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
884
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
885
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
886
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
887
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
888
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
889
Algonquin Avenue Public School 20000
890
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
891
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
892
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
893
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
894
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
895
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
896
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
897
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
898
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
899
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
900
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
901
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
902
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
903
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
904
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
905
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
906
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
907
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
908
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
909
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
910
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
911
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
912
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
913
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
914
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
915
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
916
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
917
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
918
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
919
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
920
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
921
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
922
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
923
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
924
Materská škola Holčíkovce 20000
925
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
926
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
927
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
928
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
929
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
930
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
931
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
932
SP6 Ustroń Ustroń 20000
933
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
934
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
935
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
936
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
937
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
938
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
939
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
940
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
941
Amor de Dios CÁDIZ 20000
942
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
943
ЗОШ№3 Рівне 20000
944
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
945
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
946
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
947
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
СТАНЬ РЕКОРДСМЕНОМ
Мы предпринимаем официальную попытку установить мировой рекорд, чтобы поддержать глобальное развертывание нашей кампании и глобальной миссии. Амбиция заключается в создании крупнейшего онлайн-фотоальбома людей, пользующихся масками супергероев.

Люди могут отправлять столько фотографий, сколько захотят, при условии, что все они разные.
ПОМОГИТЕ НАМ ДОСТИЧЬ НАШЕЙ АМБИЦИОЗНОЙ ЦЕЛИ, СВЯЗАННОЙ С УНИКАЛЬНЫМИ ФОТОГРАФИЯМИ
20 000
ОТПРАВИТЬ ФОТОГРАФИЮ
СООБЩЕСТВО
Добро пожаловать на страницу сообщества Героев М.О.З.Г. 4,5.

Мы надеемся, что ты вдохновишься удивительными историями и фотографиями простых людей, которые творят чудеса в жизни других людей. Спасём одного старичка-супергероя вместе — спасём мир.
УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ
ЭЛЕКТРОННЫЕ КНИГИ
На этом веб-сайте есть пять интерактивных электронных книг, которые помогут вам направлять детей в рамках прохождения обучения на Героев М.О.З.Г. 4,5.
ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ ЗДЕСЬ
Электронные книги знакомят с Героями М.О.З.Г. 4,5 (Гриша и его бабушка и дедушки), которые затем проводят с детьми серию забавных и интерактивных заданий. Электронные книги открываются одна за другой, создавая ощущение ожидания и интриги.

Наряду с электронными книгами есть Basecamp, раздел сайта, который дети могут использовать для того, чтобы делиться со своими родителями, бабушками и дедушками тем, что они узнали, помогая распространению важных знаний, спасающих жизнь.
ИГРЫ
И МАГАЗИН
Данные разделы добавляют в кампанию элемент азартного процесса, который помогает детям сохранять интерес и энтузиазм.
НАЧАТЬ ИГРУ
ИГРЫ ДЛЯ РАЗБЛОКИРОВКИ
В Интернете есть четыре веселых онлайн-игры с Героями М.О.З.Г. 4,5, которые дети могут разблокировать. Для этого зарабатываются бриллианты, которые получают в качестве вознаграждения за выполнение заданий в разделах E-book и Basecamp на веб-сайте.

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Также есть онлайн-магазин, где дети могут тратить монеты и бриллианты, которые они заработали. Есть целый ряд призов для Героев М.О.З.Г. 4,5, которые можно купить и загрузить: от Face Mats до пазлов и от поздравительных открыток до сборника рассказов на ночь.
русский
Российская Федерация
русский
Российская Федерация
Бразилия
Болгария
Канада
По умолчанию
Грузия
Германия
Греция
Венгрия
Исландия
Италия
Казахстан
Литва
Молдова
Польша
Португалия
Румыния
Сингапур
Словакия
ЮАР
Испания
Тайвань (провинция Китая)
Украина
Объединенные Арабские Эмираты
Узбекистан
ПРИМИТЕ УЧАСТИЕ!

ИНФОРМАЦИЯ

ПОЗНАКОМЬТЕСЬ С ГЕРОЯМИ

КАМПАНИЯ В ДЕЙСТВИИ

СООБЩЕСТВО